Ласкаво просимо Вам виповнився 21 рік?

Відповідальне ставлення до ігрового процесу – один з пріоритетів нашої компанії

«Щасливі години» WinBoss

Офіційні правила рекламної акції

  Загальні Положення

  1. Основна мета рекламної акції з розіграшу призів, що проводяться ТОВ «БГГ Технолоджіз Україна» (далі – Розіграші, Рекламна акція, Акція) – це підвищення лояльності гравців, розширення клієнтської бази, заохочення гравців до відвідування Веб-сайт winboss.com.ua, залів ігрових автоматів та зміцнення іміджу бренду WinBoss, власником якого є Організатор Розіграшів. Ця акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

  1. Загальні положення

  1. Терміни проведення Рекламної акції: 1 грудня 2021 – 31 грудня 2021.

  2. Загальний призовий фонд: 130 000 грн на кожну неділю.

  3. Рекламна акція «Щасливі години» проводиться тільки в залі електронних ігрових слот-автоматів, щосереди, четверга та п’ятниці відповідно до наведеної нижче програми (за винятком коли відбувається щомісячна рекламна акція, де програма нагородження призами «Щасливої години» можуть бути змінені): Вівторок – часовий інтервал 18:00 – 22:00 Середа – часовий інтервал 18:00 – 22:00 Четвер – часовий інтервал 18:00 – 22:00 П’ятниця – часовий інтервал 18:00 – 22:00 Розподіл призів: У рамках рекламної акції «Щасливі години» кожної середи, четверга та п'ятниці, щотижня до 31 грудня 2021 року, відбуватимуться розіграші грошових призів загальною вартістю 10 000 грн: Середа – 20 x 500 грн Четвер – 20 x 500 грн П’ятниця – 20 x 500 грн. Не можуть і не мають права брати участь у Рекламній акції власники або співробітники Організатора, а також безпосередні члени сімей зазначених осіб (подружжя, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до осіб, зазначених в цьому абзаці). Юридичні особи не можуть і не мають права брати участь у Рекламній акції. Територія проведення Рекламної акції: Зал електронних ігрових слот-автоматів WinBoss, готель Чорне море, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59;

  Визначення термінів

  1. У цих Правилах застосовуються такі терміни і поняття: Організатор – ТОВ «БГГ Технолоджіз Україна», юридична адреса: _______________________________________________, ліцензія _________________________. WINBOSS – бренд, власником якого є Організатор. Бренд об'єднує зали ігрових автоматів і Вебсайт організатора азартних ігор в Інтернеті. Вебсайт організатора – winboss.com.ua. Білет – це індивідуальний ідентифікатор, який присвоюється гравцям за виконання певних дій, описаних в даних Правилах. За допомогою Білету гравці беруть участь в розіграші. Кожен Білет має унікальний номер. Учасник акції, учасник – відвідувач (фізична особа), якому на момент участі в акції виповнилося не менше 21 року, який виконав всі дії для участі в Акції і у якого, відповідно до чинного законодавства України, відсутні будь-які обмеження щодо участі в Акції ТОВ «________________». Розіграш – це процес розподілу призів між учасниками Рекламної акції, згідно до описаних в даних Правилах процедур. Спеціальний пристрій – пристрій, сконструйований, придбаний або отриманий будь-яким іншим шляхом, яке випадковим чином визначає переможця. Генератор випадкових чисел (ГВЧ) – незалежний сервіс або програмне забезпечення ігрових автоматів і віртуальних азартних ігор, вбудований в них у вигляді модуля і контрольований уповноваженими перевіряючими інстанціями, права яких затверджені Кабінетом Міністрів України та розробниками відеослотів. Аdvansys – Реєстрація в залі ігрових автоматів – ідентифікація гравця з подальшим створенням його акаунту і відкриттям персонального рахунку в залі ігрових автоматів WIN BOSS. Для реєстрації необхідно надати діючий паспорт, ID карту або паспорт для виїзду за кордон для підтвердження особи і віку (від 21 років і старше). Після проходження процедури реєстрації гравець отримує персональну карту з особистим номером. За цією карткою в подальшому можливе відвідування даного залу WIN BOSS, внесення грошових коштів для гри і зняття коштів у касі у вигляді готівки або з переказом на платіжну карту. Слот – ігровий апарат з обертовими барабанами. Результати обертань (виграші або їх відсутність) визначаються ГСЧ. Правильність роботи перевіряється спеціальним органом, уповноваженим Кабінетом Міністрів України. Спін – одиничний запуск обертання барабанів ігрового автомату. Персональні дані – будь-яка інформація, що стосується прямо або опосередковано до певної особи або до особи, що визначається (суб'єкту персональних даних). Обробка персональних даних – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

  Відомості про Організатора та Партнерів Акції

  1. Організатором Рекламної акції є ТОВ «________________» (далі - «Організатор»), код ЄДРПОУ ____________________, місцезнаходження: ______________________________________________. Участь Організатора в проведенні Акції обмежена проведенням Рекламної акції і видачею Переможцям акції виграшів. Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб до проведення Акції в якості Партнерів. Організатор має право в односторонньому порядку скасувати проведення Акції або змінити ці Правила, виклавши їх нову редакцію і представивши її в публічному доступі.

  Права та обов'язки учасника

  1. В Акції можуть брати участь фізичні особи, громадяни України, які досягли віку 21 рік і які, відповідно до чинного законодавства України, мають право бути учасниками Акції, для яких відсутні обмеження щодо доступу до гральних закладів та / або участі в азартних іграх, і у яких відсутня ігрова залежність (лудоманія). Не визнаються Учасниками і не мають права брати участь в Акції: працівники Організатора, Партнерів та члени їх сімей; власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції, та члени їх сімей; особи без громадянства. Учасники мають права і обов'язки, встановлені чинним законодавством України, а також цими Правилами. Учасник акції зобов'язується: дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України; дотримуватися інших вимог, які можуть бути встановлені Організатором акції; на вимогу співробітників Організатора вказувати повну, коректну та достовірну інформацію про себе; свідомо не завдавати незручностей та не перешкоджати іншим Учасникам акції; не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність його участі в Акції та участі в Акції інших учасників; надати на вимогу Організатора Акції документи для підтвердження особи учасника акції. У разі ненадання документів, що підтверджують особу, Організатор має право обмежити участь Учасника в Акції. Беручи участь в Акції, Учасник тим самим підтверджує своє повне і беззастережне ознайомлення з цими Правилами, повну і безумовну згоду з ними, в тому числі згоду на обробку його персональних даних. Учасник Акції, який не згоден з умовами Правил та / або відмовився від дачі згоди на обробку персональних даних, втрачає право на подальшу участь в Акції та на отримання будь-якого виду винагороди в Акції. Організатор Акції залишає за собою право відсторонити від участі в Акції учасників, які порушили зазначені вище гарантії і будь-які умови даних Правил. Учасник Акції, який не виконує / неналежним чином виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь в Акції. Учасник повинен уважно ознайомитися з правилами проведення Рекламної акції до того, як брати в ній участь. При незгоді з умовами проведення Акції, учасник має право відмовитися від участі в Акції. Важливо усвідомлювати випадковість результатів Розіграшів і ризик програшу. Беручи участь в Рекламній акції, учасник автоматично погоджується і в повному обсязі приймає її умови, а також Правила і умови та супутні положення, що опубліковані на веб-сайті winboss.com.ua, а також представлені в залах електронних ігрових слот-автоматів WINBOSS. При незгоді з будь-яким пунктом цих Правил, гравцеві необхідно відмовитися від участі в Рекламній акції. Гравець має право відмовитися від участі в Рекламної акції в будь-який момент. Для цього необхідно звернутися в службу підтримки support@winboss.com.ua.

  Права і обов'язки Організатора

  1. Організатор має право відмовити гравцеві в участі у Рекламній акції в разі встановлення факту недотримання гравцем цих Правил. Організатор зобов'язаний забезпечити інформування гравців щодо Правил проведення Рекламної акції на вебсайті winboss.com.ua, а також безпосередньо у приміщені залу електронних ігрових слот-автоматів WinBoss, готель Чорне море, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59; Організатор не несе відповідальність за невірне трактування цих Правил і їх недотримання Учасником. Організатор не несе відповідальність за незаконне використання ігрового сервісу. Організатор має право в будь-який момент переглядати і аналізувати всі записи транзакцій з будь-якої причини. При виявленні фактів, які можуть бути розцінені як злочинні, Організатор залишає за собою право призупинити участь гравця в Рекламній акції або повністю відмовити гравцеві в подальшому обслуговуванні. Організатор залишає за собою право в будь-який момент часу змінити умови Рекламної акції або скасувати її. Про всі зміни учасники будуть проінформовані на веб-сайті Організатора. Організатор Рекламної акції не несе відповідальності за неможливість отримання призів учасниками Рекламної акції з будь-яких причин, не залежних від Організатора, в т.ч. з причини подання учасниками неправильних та / або неповних даних (і т.ін.), які необхідні для того, щоб взяти участь в Рекламній акції. При цьому такий учасник Рекламної акції не набуває права на отримання від Організатора Рекламної акції будь- якої компенсації.

  2. Умови участі в Рекламній акції

   1. Для участі в розіграші призу, Учасник Рекламної акції повинен бути зареєстрованим і особисто присутнім у залі електронних ігрових слот-автоматів WIN BOSS, за адресою готель Чорне море, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59 WinBoss.
   2. У рамках Рекламної акції "Щасливі години", кожної середи, четверга та п'ятниці, щотижня до 31 грудня 2021 року, відбуватимуться розіграші грошових призів загальною вартістю 10 000 грн: Середа - 20 x 500 грн. Четверг - 20 x 500 грн. П’ятниця - 20 x 500 грн.
   3. Призи автоматично присуджуються комп’ютерною системою у зазначений проміжок часу у вигляді джекпота.
   4. Для того, щоб мати право на отримання призів в Рекламній акції «Щаслива година» у середу, четвер та п’ятницю, учасник повинен зіграти на мінімальній ставці за кожен оберт барабану у 2 грн.
   5. Для отримання можливості вручення призів у Рекламній акції "Щасливі Години", у закладі повинно бути мінімум 10 відвідувачів, 10 активних слот-автоматів, які грають одночасно на мінімальну ставку під час Рекламної акції "Щасливі Години" та зроблено принаймні 500 ставок на обертання барабанів.
   6. Учасник Рекламної акції може грати максимально на трьох слот-автоматах, та дотримуватися мінімальної ставки у 2 (дві) грн.
   7. Ставки здійснюються в залі електронних ігрових слот-автоматів WinBoss, за адресою готель Чорне море, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59.
   8. Організатор підтверджує, що Рекламна акція, її умови і будь-які дії, пов’язані з її організацією і проведенням, не мають ніякого відношення до результату здійснення ставки (виграшу або програшу) та участі в будь-якій з азартних ігор, і ні в якому разі не залежать від такого факту.
   9. Організатор підтверджує, що умови участі в Рекламній акції ні прямо, ні побічно не пов’язані з результатами здійснення ставок в будь-яких азартних іграх в залі електронних ігрових слот-автоматів WinBoss, за адресою готель Чорне море, м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59 та/або на вебсайті winboss.com.ua (виграшами чи програшами), що не залежить від таких результатів і жодним чином не стимулюють Учасників Рекламної акції до якихось результатів.
   10. Розіграш проводиться шляхом визначення володарів призів випадковим чином через комп’ютерну систему advansys.
   11. Учасникам Рекламної акції, що стали власниками призу, грошові кошти зараховуються на баланс Учасника Рекламної акції в особистому кабінеті.
  3. Заключні умови.

   1. Всі результати Рекламної акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
   2. Організатор не вступає в суперечки між самими учасниками щодо визначення їх претендентами на отримання грошових призів.
   3. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і / або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Рекламної акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.
   4. Учасники Акції погоджуються, що приймаючи будь-який з грошових призів (Джек-пот) в межах 10 000 грн, передбачених Правилами Рекламної акції, вони надають свою безумовну і беззастережну згоду на безкоштовне використання Організатором їхніх особистих даних, які були надані ними Організатору, а також на відео- і фото-фіксацію самого процесу вручення призів, і при цьому дають згоду на безкоштовне публічне використання таких матеріалів, їх трансляцію чи поширення будь-яким способом.
   5. Відповідний грошовий приз, який отримує Учасник / Учасниця розіграшу, є його доходом.
   6. Отримання грошового призу може вплинути на можливість і умови реалізації Учасником / Учасницею своїх соціальних прав / пільг (в тому числі субсидій) і у випадках, передбачених чинним законодавством України, підлягає декларуванню.
   7. Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з вартості грошових призів (ПДФО і військового збору), здійснюється Організатором Акції відповідно до чинного законодавства України. Будь-які інші податки, збори та витрати, пов'язані з Грошовим призом, оплачуються переможцем самостійно.
   8. У разі, якщо переможець акції, який виграв грошовий приз, не забере його протягом обумовленого з Організатором часу, він втрачає своє право на отримання грошового призу.
   9. Терміни (дні тижня), кінцева дата проведення Рекламної Акції та нагородження грошовими призами можуть бути змінені Організатором, в тому числі в зв'язку з посиленням протиепідемічних заходів в місті Одеса або встановленням додаткових карантинних обмежень в діяльності розважальних закладів. У разі погіршення епідеміологічної ситуації в зазначених містах і встановлення додаткових обмежень щодо роботи розважальних установ, зупинки руху громадського транспорту або інших підсилень карантинних заходів, Організатор має право перенести строки (змінити дні тижня, кінцеву дату закінчення Акції) проведення грошових розіграшів в залі електронних ігрових слот-автоматів і видачі грошових призів, про що буде попередньо повідомлено Організатором усіх Учасників Акції в залі ігрових слот-автоматів за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59, в приміщенні готелю «Чорне море», а також на вебсайті winboss.com.ua.
   10. Участь в Рекламній Акції припиняється після закінчення терміну проведення Рекламної акції.
  4. Персональні дані

   1. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує свою згоду на обробку, зберігання, транскордонну передачу персональних даних, наданих фотозображень, і використання наданої ним персональної і будь-якої іншої інформації Організатором Акції з маркетинговою та / або будь-якою іншою метою і методами, що не порушують чинне законодавство України (зокрема, Закон України «Про захист персональних даних»), дає право на безкоштовне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв'ю або інших матеріалів про нього для оголошення результатів Акції на веб-сайті з рекламною / маркетинговою метою, в тому числі право публікації (також і його імені, фотографії) в ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, мережі Інтернет, інтерв'ю в ЗМІ в разі виграшу грошових призів Акції, а також для надсилання інформації, повідомлень (в тому числі рекламного характеру) і т.п., без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовується Організатором або Партнерами Акції. Надання такої згоди також розглядається у відповідності до положень статей 296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
   2. З моменту прийняття умов даних Правил шляхом вчинення дій, що свідчать про участь в Акції, згоду з умовами Правил та згоду на обробку персональних даних вважається наданим відповідним Учасником Акції.
   3. Відкликати згоду на обробку, зберігання і транскордонну передачу персональних даних можна шляхом передачі відповідної заяви відповідальній особі з персоналу Організатора або Партнера Акції. Відкликання згоди на обробку, зберігання і транскордонну передачу персональних даних автоматично виключає Учасника з Акції.
   4. Участь в Акції автоматично підтверджує ознайомлення з правами як суб'єкта персональних даних, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», згідно з яким суб'єкт персональних даних має право: 1) знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом; 2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; 3) на доступ до своїх персональних даних; 4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються або зберігаються його персональні дані, а також отримувати інформацію про зміст таких персональних даних; 5) пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних; 6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким власником і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; 7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; 8) звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду; 9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; 10) вносити застереження щодо обмеження права на обробку своїх персональних даних при наданні згоди; 11) відкликати згоду на обробку персональних даних; 12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних; 13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
   5. Власником усіх переданих Учасниками Акції персональних даних Учасників Акції є Організатор. Організатор зберігає персональні дані Учасників Акції протягом строку проведення Акції та 1 (одного) місяця після її закінчення, за винятком персональних даних Переможців Акції, які зберігаються протягом терміну, встановленого чинним законодавством України.
  5. Технічні умови

   1. Організатор, а також залучені ним треті особи (в разі такого залучення) не несуть відповідальності за будь-які технічні збої в роботі мережі Інтернет / мобільного зв'язку, а також інші технічні несправності, що виникли з незалежних від Організатора причин.
  6. Додаткові умови

   1. 10. Додаткові умови 10.1. Будь-які зображення на моніторах ігрових автоматів, рекламно-інформаційних матеріалах, електронних носіях, платформах та інших цифрових та / або інформаційних пристроях, в тому числі у вигляді знаків та / або позначень грошових коштів, не є еквівалентом грошових коштів, не є інструкцією та / або документом, що гарантує будь-які види прав Учасникам Акції.
   2. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з цими Офіційними правилами та зобов'язуються їх виконувати.
   3. Організатор, а також залучені до проведення Акції треті особи (в разі їх залучення), не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на Території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора, а також залучених третіх осіб (в разі залучення), обставини, в результаті яких Участь в Акції стає неможливою.
   4. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та / або питань, не врегульованих цими Правилами, вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення базується на чинному законодавстві України, є остаточним і оскарженню не підлягає.
   5. Терміни, що використовуються в цих Правилах, відносяться виключно до Акції, що проводиться в рамках цих Правил.
  7. Заключні положення

   1. Ці Правила складено українською, російською та англійською мовами, що діють на Території проведення Акції на період проведення Акції до затвердження нової редакції Правил. При тлумаченні змісту цих Правил українська мова превалює.