Ласкаво просимо Вам виповнився 21 рік?

Відповідальне ставлення до ігрового процесу – один з пріоритетів нашої компанії

Правила відвідування грального закладу

  ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ЗАЛУ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ «WINBOSS», ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В ГОТЕЛІ «ЧОРНЕ МОРЕ», ЗА АДРЕСОЮ: М. ОДЕСА, ВУЛ. РІШЕЛЬЄВСЬКА, 59

  1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

   1. Організатор азартних ігор в залі електронних ігрових слот-автоматів «WINBOSS», в готелі Чорне море, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59, – юридична особа, Товариство з обмеженою відповідальністю «БГГ Технолоджіз Україна», код ЄДРПОУ 43350359, юридична адреса: вул. Говорова Маршала, будинок 18, офіс 15, 65009, м. Одеса, – яка на підставі отриманої ліцензії здійснює господарську діяльність з організації та проведення азартних ігор відповідно до Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», внесене до Реєстру організаторів азартних ігор в залах гральних автоматів (надалі – Організатор та або Організатор азартних ігор).
   2. Зал гральних автоматів «WINBOSS» – одне або кілька нежитлових приміщень або їх частина, розташовані за однією адресою (готель Чорне море, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59), в яких на підставі відповідної ліцензії здійснюється діяльність з організації та проведення азартних ігор з використанням гральних автоматів.
   3. Азартна гра – будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграшу (призу), імовірність отримання і розмір якого повністю або частково залежать від випадковості, а також знань і майстерності гравця.
   4. Адміністрація залу гральних автоматів – посадові особи залу гральних автоматів, до повноважень яких належить загальне керівництво та оперативне управління залом гральних автоматів, організація роботи співробітників залу гральних автоматів, контроль якості обслуговування відвідувачів залу гральних автоматів, розгляд скарг чи інших звернень відвідувачів залу гральних автоматів, прийняття управлінських рішень, що стосуються роботи залу гральних автоматів.
   5. Гравець – фізична особа, яка на момент участі в азартній грі досягла 21-річного віку, є дієздатною, не перебуває у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та або участь в азартних іграх, та за власним бажанням бере участь в грі на гральному автоматі.
   6. Гра на гральному автоматі – азартна гра, що проводиться з використанням грального автомата і в якій імовірність виграшу (призу) та його величина визначаються генератором випадкових чисел.
   7. Гральний автомат – спеціальне технічне обладнання, що призначене та або використовується для проведення азартних ігор, результат яких визначається без участі працівників організатора азартних ігор або інших осіб виключно шляхом використання генератора випадкових чисел. У разі якщо гральний автомат передбачає можливість одночасного проведення гри на ньому двох або більше гравців, для цілей ліцензування такий гральний автомат вважається відповідно двома або більше гральними автоматами, залежно від кількості гравців, які одночасно можуть грати на ньому в азартні ігри.
   8. Зона обслуговування учасників азартних ігор – частина залу гральних автоматів, в якому встановлені гральні автомати, каси залу гральних автоматів, а також інше обладнання, що використовується гравцями.
   9. Виграш (приз) – кошти, майно, майнові права, що підлягають виплаті (видачі) гравцю у разі його виграшу в азартній грі відповідно до оприлюднених правил проведення такої азартної гри.
   10. Відповідальна гра – базовий принцип організації та проведення азартних ігор, що передбачає здійснення організаторами азартних ігор заходів до попередження та мінімізації негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, а також заходів, спрямованих на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців.
   11. Усі інші визначення і терміни, використовуються в цих Правилах відповідно до їх визначень і формулювань згідно вимог чинного законодавства України

  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Ці Правила відвідування залу гральних автоматів (далі – Правила), встановлюють порядок відвідування залу гральних автоматів, правила поведінки відвідувачів на території залу гральних автоматів і спрямовані на забезпечення належного громадського порядку на території залу гральних автоматів, захист від протиправних посягань на інтереси життя, здоров’я, честь, гідність, репутацію та власність відвідувачів і співробітників залу гральних автоматів, а також інтересів і майна залу гральних автоматів.

  2. Відвідувачами залу гральних автоматів є гравці, а також інші особи, доступ яких у зал гральних автоматів не заборонений відповідно до чинного законодавства України і них Правил.

  3. Відвідувачами залу гральних автоматів та гравцями не можуть бути особи, які не досягли 21-річного віку.

  4. Ці Правила є обов’язковими на території залу гральних автоматів, а також прилеглої до нього території, і повинні виконуватися всіма відвідувачами залу гральних автоматів.

  5. Адміністрація залу гральних автоматів має право вносити зміни до Правил з метою поліпшення якості послуг, що надаються, і підвищення ефективності роботи залу гральних автоматів.

  6. Проходячи в зону обслуговування учасників ігор залу гральних автоматів (гравців), відвідувач підтверджує, що він ознайомився з цими Правилами, іншими документами, затвердженими Адміністрацією залу гральних автоматів і розміщеними у видному для відвідувачів місці, а також з Правилами пожежної безпеки, і згоден дотримуватися їх в повному обсязі.

  РЕЖИМ РОБОТИ ЗАЛУ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ

  1. Зал гральних автоматів працює в понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу та неділю, цілодобово з короткостроковими технічними перервами, що встановлюються для окремих підрозділів з метою забезпечення потреб технічної експлуатації та обслуговування залу гральних автоматів.

  2. Внесення змін до режиму роботи допускається у разі надзвичайних ситуацій, включаючи, зокрема, стихійні лиха, пожежі, масові заворушення, страйки, військові дії (незалежно від офіційного оголошення війни), терористичні акти, загрози тероризму, встановлення законодавчих обмежень чи прийняття обмежувальних рішень органами державної влади органами місцевого самоврядування, інші обставини, які значно ускладнюють або унеможливлюють роботу залу гральних автоматів.

  ВИМОГИ ДО ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ ВІДВІДУВАЧІВ

  1. Забороняється вхід і перебування в залі гральних автоматів особам в:

   1. брудному, неохайному або порваному одязі або взутті;
   2. спортивному одязі та взутті (виняток становлять кросівки, кеди, тенісні туфлі); спеціальному робочому одязі і взутті або інший уніформі (за винятком співробітників залу гральних автоматів при виконанні своїх службових обов’язків); пляжному одязі та взутті (включаючи шорти і костюми для купання); військовій або камуфляжній формі;
   3. одязі з образливими нецензурними написами та або малюнками, в тому числі на іноземних мовах;
   4. одязі з написами та/або малюнками, в тому числі на іноземних мовах, спрямованими на розпалювання ненависті або ворожнечі, а також на приниження гідності людини або групи осіб за ознаками статі, раси, національності, мови, походження ставлення до релігії, а також приналежності до будь-якої соціальної групи.
  2. Адміністрація залу гральних автоматів залишає за собою право встановлення додаткових вимог стандартів до одягу при проведенні окремих подій заходів.

  3. Забороняється вхід і перебування в залі гральних автоматів особам, які своїм зовнішнім виглядом або діями порушують загальноприйняті норми моралі та етики.

  ОБМЕЖЕННЯ ВІДВІДУВАННЯ ЗАЛУ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ ТА ПІДСТАВИ ДЛЯ ВІДМОВИ У ДОПУСКУ ДО ЗАЛУ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ

  1. Забороняється відвідування залу гральних автоматів:

   1. Особам, які не досягли 21-річного віку.
   2. Особам, які перебувають в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, або іншому стані, що заважає адекватному сприйняттю навколишньої дійсності.
   3. Особам з тваринами, птахами, плазунами, рептиліями та іншими видами і об’єктами тваринного світу (крім собак-поводирів, що супроводжують відвідувачів з обмеженими можливостями).
   4. Особам, які мають візуальні ознаки, що дозволяють припустити наявність у них інфекційних захворювань.
   5. Особам, які мають явно видимі ознаки психічного відхилення в поведінці, відмінні від загальноприйнятогої поведінки людини.
   6. Особам, внесеним до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до залів гральних автоматів та або участь в азартних іграх.
   7. Особам, визначеним у пунктах 4.1.-4.3. цих Правил.
  2. Підставами для відмови у допуску особи на територію залу гральних автоматів є:

   1. Особа відноситься до переліку осіб, яким заборонено відвідування залу гральних автоматів.
   2. Особа відмовилася пройти ідентифікацію (реєстрацію) в залі гральних автоматів.
   3. Особа має візуальні ознаки алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння, або має явні видимі ознаки психічних відхилень у поведінці, якщо такі дають підстави вважати, що особа може бути небезпечною для себе або становити загрозу для оточуючих.
   4. Особа поводиться агресивно по відношенню до співробітників і або інших відвідувачів залу гральних автоматів.
   5. Особа намагається пронести до залу гральних автоматів заборонені чинним законодавством та цими Правилами речовини, предмети або об’єкти
   6. Особа внесена до осіб, яким заборонений вхід до залу гральних автоматів. У зазначений список можуть бути внесені особи, видалені із залу гральних автоматів за порушення цих Правил або з інших підстав, а також особи, внесені в аналогічні списки в інших гральних закладах. Доступ до залу гральних автоматів і на прилеглу територію особам, внесеним до вказаного списку, заборонений.
   7. Інші випадки, передбачені цими Правилами, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
  3. Адміністрація залу гральних автоматів та його співробітники мають право відмовити у відвідуванні залу гральних автоматів будь-якій особі без пояснення причин такої відмови.

  4. Відвідувачам заборонено проносити до залу гральних автоматів заборонені чинним законодавством та цими Правилами речовини, предмети або об’єкти, в тому числі:

   1. об’єкти тваринного або рослинного світу;
   2. алкогольні безалкогольні напої або продукти харчування;
   3. будь-яке гральне обладнання;
   4. будь-які види вогнепальної, газової, травматичної або холодної зброї незалежно від наявності документів, що дають право на їх носіння або зберігання, а також їх макети:
   5. спецзасоби (газові балончики, електрошокери, пневматичні пістолети рушниці, палиці та ін.);
   6. будь-які види горючих, вибухонебезпечних, хімічних, токсичних, радіоактивних, піротехнічних, сильнопахнучнх речовин або предметів, а також боєприпаси;
   7. фото-і відеоапаратуру, ноутбуки, портативні персональні комп’ютери, електронні скануючі та зчитувальні пристрої, іншу апаратуру або електронні пристрої, призначення яких за їх зовнішніми ознаками не вдається визначити (за винятком телефонів/смартфонів);
   8. наркотичні, токсичні або психотропні речовини;
   9. громіздкий багаж, великі сумки, рюкзаки, валізи, спортивний інвентар;
   10. інші предмети, які на думку співробітників залу гральних автоматів можуть завдати шкоди співробітникам або відвідувачам залу гральних автоматів.

  ПРАВА ВІДВІДУВАЧІВ ЗАЛУ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ

  1. Відвідувачі залу гральних автоматів мають право грати на Гральних автоматах, після проходження реєстрації та ідентифікації, а також користуватися іншими супутніми послугами (громадського харчування, проживання/тимчасового розміщення, видовищно-розважальних заходів і т.п.). За користування супутніми послугами з відвідувачів може стягуватись додаткова плата

  2. Відвідувач залу гральних автоматів має право оскаржити до Адміністрації залу гральних автоматів дії або бездіяльність співробітників, в тому числі дії бездіяльність служби безпеки залу гральних автоматів, після того, як всі вимоги співробітника будуть ним виконані.

  3. Відвідувач залу гральних автоматів має право звертатися до Адміністрації залу гральних автоматів за роз’ясненнями в будь-якій ситуації або з будь-якого спірного питання, що виникли при наданні послуг з організації гри на гральних автоматах.

  4. Лікарі з екіпажів карет «швидкої допомоги», аварійні бригади, пожежні, які прибули для надання допомоги, співробітники правоохоронних органи допускаються до залу гральних автоматів та його прилеглу територію в супроводі співробітників служби безпеки залу гральних автоматів.

  ОБОВ'ЯЗКИ ВІДВІДУВАЧІВ ЗАЛУ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ

  1. Усі без виключення відвідувачі залу гральних автоматів зобов’язані:

   1. відповідно до вимог статті 17 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», статті 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» пройти ідентифікацію (реєстрацію), яка здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством України та цими Правилами. Відвідувач несе відповідальність за достовірність наданих документів та інформації відповідно до законодавства;
   2. до початку гри на гральних автоматах ознайомитися з цими Правилами та іншими Правилами Організатора;
   3. при вході до залу гральних автоматів пройти перевірку металошукачем, пред’явити співробітникам залу гральних автоматів речі і ручну поклажу на перевірку, а також на прохання співробітника служби безпеки залу гральних автоматів відкрити сумку, портфель тощо та показати їх вміст. Заборонені до пронесення до залу гральних автоматів предмети вилучаються співробітниками служби безпеки залу гральних автоматів, зберігаються в спеціально відведених для цього місцях поза межами залу гральних автоматів, і повертаються відвідувачеві при виході із залу гральних автоматів;
   4. поводити себе коректно, стримано, не порушувати громадський порядок не допускати нецензурних вирази на адресу співробітники, відвідувачів чи партнерів залу гральних автоматів.
   5. дотримуватися на території залу гральних автоматів чистоти і порядку, не вчиняти дій, що порушують спокій і відпочинок інших відвідувачів залу гральних автоматів;
   6. дотримуватися на території залу гральних автоматів цих Правил, а також загальноприйнятих норми суспільної поведінки, моралі і етики;
   7. неухильно виконувати вимоги співробітників залу гральних автоматів, в тому числі служби безпеки залу гральних автоматів, щодо усунення порушень цих Правил;
   8. на першу вимогу Адміністрації або співробітників залу гральних автоматів у добровільному порядку пред’являти основний документ, що засвідчує особу і підтверджує вік відвідувача;
   9. у разі зміни ідентифікуючих даних і при подальшому відвідуванні залу гральних автоматів відвідувач зобов’язаний повідомити про це Адміністрацію залу гральних автоматів для оновлення інформації;
   10. Під час проведення карантинних заходів, пов’язаних з пандемією, викликаною SARS-CoV-2 (COVID-19), дотримуватися протиепідемічних норм, затверджених чинним законодавством України, а також правил, встановлених залу гральних автоматів.
  2. Адміністрація залу гральних автоматів залишає за собою право прийняття остаточного рішення в разі виникнення будь-якої спірної ситуації у залі гральних автоматів. Рішення, прийняте адміністрацією залу гральних автоматів, є обов'язковим для виконання усіма відвідувачами залу гральних автоматів.

  ДІЇ, ЩО ЗАБОРОНЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАЛУ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ, ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІДВІДУВАЧІВ ЗАЛУ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ

  1. На території залу гральних автоматів суворо забороняється:

   1. порушення цих Правил та інших затверджених у встановленому порядку локальних нормативних актів залу гральних автоматів, правил протипожежної безпеки;
   2. відмова виконувати або ігнорування будь-яких внутрішніх Правил залу гральних автоматів, а також вимог Адміністрації залу гральних автоматів по їх дотриманню;
   3. спроби вступу в злочинну змову зі співробітниками залу гральних автоматів або іншими відвідувачами залу гральних автоматів з метою отримання незаконного виграшу доходу;
   4. відмова або ухилення відвідувача ви оплати придбаних ким товарів, наданих послуг;
   5. незаконне привласнення власності залу гральних автоматів або інших відвідувачів або спроби їх незаконного отримання;
   6. грати на гральних автоматах та або робити ставки замість іншого відвідувача;
   7. купувати ігрові замінники гривні (монетоподібний значок, фішка, жетон або електронна картка, а також електронний грошовий замінник) поза касою залу гральних автоматів.
   8. спроби використовувати в грі підроблені ігрові замінники гривні (монетоподібний значок, фішка, жетон або електронна картка, а також електронний грошовий замінник);
   9. передавати (купувати, поступатися або будь-яким іншим чином відчужувати) іншим особам, в тому числі іншим гравцям або відвідувачам, права вимоги до залу гральних автоматів, без згоди Адміністрації залу гральних автоматів;
   10. будь-які агресивні або образливі дії, нецензурна лайка по відношенню до співробітників залу гральних автоматів або інших відвідувачів;
   11. жебрацтво, вимагання;
   12. гра за зарезервованими гральними автоматами;
   13. спроби втручання в роботу або спроби виведення з ладу грального обладнання залу гральних автоматів;
   14. пошкодження, псування майна в залі гральних автоматів;
   15. використання гральних автоматів чи іншого обладнання залу гральних автоматів не за призначенням;
   16. спроби ведення на території залу гральних автоматів фото-, відео- чи аудіозапису з використанням будь-яких технічних засобів, в тому числі засобів мобільного зв’язку, без дозволу Адміністрації залу гральних автоматів;
   17. ведення зйомки гральних автоматів, а також інших відвідувачів залу гральних автоматів під час гри;
   18. вживання на території залу гральних автоматів наркотичних, токсичних або психотропних речовин і засобів;
   19. спроби проникнення в службові приміщення залу гральних автоматів, в тому числі проникнення в будівлю через службові входи або прохід на територію залу гральних автоматів без оформлення (ідентифікації, реєстрації) в якості відвідувача;
   20. вступати в контакт з персоналом залу гральних автоматів поза процесом гри на гральних автоматах за винятком осіб, до службових обов’язків яких входить спілкування з відвідувачами (Адміністрація, співробітники служби безпеки, менеджери, служби прийому відвідувачів);
   21. перешкоджати виконанню співробітниками залу гральних автоматів своїх службових обов'язків.
  2. У залі гральних автоматів діє заборона на куріння у відповідності з чинним законодавством, окрім спеціально відведених місць для куріння.

  3. Рішення у ситуаціях, пов’язаних з питаннями відвідування і перебування в залі гральних автоматів, приймаються Адміністрацією залу гральних автоматів.

  4. У разі порушення відвідувачем цих Правил, Адміністрація залу гральних автоматів має право вимагати від такого відвідувача негайно покинути територію залу гральних автоматів, а також приймати рішення про внесення такого відвідувача до Списку небажаних осіб (осіб, яким заборонений вхід до залу гральних автоматів).

  5. У разі вчинення відвідувачами залу гральних автоматів протиправних дій, що містять ознаки адміністративного або кримінального правопорушення співробітники залу гральних автоматів передають відповідну інформацію до правоохоронних органів для притягнення їх до відповідальності. При цьому, співробітники служби безпеки залу гральних автоматів мають право прийняти встановлені законом заходи для припинення правопорушення та затримання порушника.

  6. У разі знищення, пошкодження або іншого погіршення відвідувачем обладнання або майна залу гральних автоматів, Адміністрація має право вимагати від винного(-их) повного відшкодування збитків відповідно до чинного законодавства України.

  ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Адміністрація залу гральних автоматів не несе відповідальності за збереження особистих речей відвідувачів, залишених без нагляду або забутих на території залу гральних автоматів (в тому числі мобільних телефонів чи інших пристроїв, залишених на підзарядку).

  2. Особисті речі, здані відвідувачем залу гральних автоматів на зберігання в гардероб, видаються тільки при пред’явленні номерка. У разі втрати номерка Адміністрація залу гральних автоматів не несе відповідальності за збереження речей, зданих на зберігання, а видача таких речей проводиться лише в присутності представника Адміністрації залу гральних автоматів за пред’явленням документів, що засвідчують особу відвідувача залу гральних автоматів, та усним описом зданих на зберігання речей.

  3. Адміністрації залу гральних автоматів не несе відповідальності за гроші, коштовності та інші цінності, що знаходяться в одязі, зданому до гардеробу.

  4. Забуті особисті речі реєструються і зберігаються в залі гральних автоматів відповідно до норм чинного законодавства.

  ІНФОРМАЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ

  1. З метою забезпечення безпеки відвідувачів і співробітників залу гральних автоматів у залі гральних автоматів ведеться відео- та аудіозапис.

  2. Реєструючись у залі гральних автоматів відвідувач підтверджує свою згоду на збір і обробку своїх персональних даних. Вся персональна інформація про відвідувачів зберігається і використовується Адміністрацією залу гральних автоматів у встановленому законом порядку. Ця інформація може бути використана для запобігання вчиненню правопорушень та для інших законних цілей (в тому числі для інформування відвідувачів про заходи і послуги у залі гральних автоматів за допомогою пошти, електронних листів, телефонного зв’язку або текстових повідомлень).

  3. Адміністрація залі гральних автоматів попереджає про небезпеку надмірного захоплення азартними іграми та, у разі, існування ознак ігрової залежності, користувач може звернутися за порадою чи допомогою у відповідний заклад, де його зможуть проконсультувати, зокрема, але не обмежуючись, за такими контактами:

   1. наркологічна клініка «Доктор Благо Плюс», адреса клініки: м. Одеса, вул. Д. Донського, 2а/7, телефони довідкової служби: +38 (048) 702-34-24, +38 (097) 242-29-22, за посиланням https://doctorblago.com.ua/, Email: yurgen2407@gmail.com;
   2. клініка «Нове Життя», адреса клініки: м. Київ, вул. Кучмин Яр, 19, м. Київ, вул. Княжий Затон, 11, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Івана Франка, 18, телефони довідкової служби: +38 (044) 361-43-80, +38 (099) 307-89-00; за посиланням: https://nc-newlife.com/, E-mail: info@nc-newlife.com;
   3. комунальна установа Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я; адреса клініки: м. Одеса, вул. Академіка Воробйова, 9, Одеса, Одеська область, телефон: +38 (048) 750 4645;
   4. безпосередньо до Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей; адреса місцезнаходження: м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 3, телефон безкоштовної «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» – 0800-50-13-77 , телефон довідкової служби: (044) 234-02-24).
   5. У всіх ситуаціях, не передбачених цими Правилами, остаточне рішення приймається Адміністрацією залу гральних автоматів, яке є обов’язковим для всіх відвідувачів залу гральних автоматів.
   6. Адміністрація залу гральних автоматів має право вносити зміни до чинних Правил з метою поліпшення якості послуг, що надаються і підвищення ефективності роботи залі гральних автоматів, без попередньої згоди і повідомлення відвідувачів, в зв’язку з чим, відвідувач зобов’язується регулярно відслідковувати зміни в цих Правилах, опублікованих на інтернет-ресурсі Організатора і розмішених в залі гральних автоматів.
   7. Ці Правила діють до їх скасування та або зміни Адміністрацією залу гральних автоматів.