Ласкаво просимо Вам виповнився 21 рік?

Відповідальне ставлення до ігрового процесу – один з пріоритетів нашої компанії

Правила організатора

  ПРАВИЛА ОРГАНІЗАТОРА АЗАРТНИХ ІГОР В ЗАЛІ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ «WINBOSS», ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ В ГОТЕЛІ «ЧОРНЕ МОРЕ», ЗА АДРЕСОЮ: М. ОДЕСА, ВУЛ. РІШЕЛЬЄВСЬКА, 59

  1. ВИЗНАЧЕННЯ ОСНОВНИХ ТЕРМІНІВ

   1. Організатор азартних ігор в залі електронних ігрових слот-автоматів «WINBOSS», в готелі Чорне море, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59, – юридична особа, Товариство з обмеженою відповідальністю «БГГ Технолоджіз Україна», код ЄДРПОУ 43350359, юридична адреса: вул. Говорова Маршала, будинок 18, офіс 15, 65009, м. Одеса, – яка на підставі отриманої ліцензії здійснює господарську діяльність з організації та проведення азартних ігор відповідно до Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», внесене до Реєстру організаторів азартних ігор в залах гральних автоматів  (надалі – Організатор та або Організатор азартних ігор).
   2. Азартна гра – будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграш (приз), ймовірність отримання і розмір якого повністю або частково залежать від випадковості, а також знань і майстерності гравця.
   3. Виграш (приз) – кошти, майно, майнові права, що підлягають виплаті (видачі) гравцю у разі його виграшу в азартну гру відповідно до оприлюднених правил проведення такої азартної гри.
   4. Гра на гральному автоматі – азартна гра, що проводиться з використанням грального автомата і в якій імовірність виграшу (призу) та його величина визначаються генератором випадкових чисел.
   5. Гральний автомат – спеціальне технічне обладнання, що призначене та або використовується для проведення азартних ігор, результат яких визначається без участі працівників організатора азартних ігор або інших осіб виключно шляхом використання генератора випадкових чисел. У разі якщо гральний автомат передбачає можливість одночасного проведення гри на ньому двох або більше гравців, для цілей ліцензування такий гральний автомат вважається відповідно двома або більше гральними автоматами, залежно від кількості гравців, які одночасно можуть грати на ньому в азартні ігри.
   6. Зал гральних автоматів «WINBOSS» – одне або кілька нежитлових приміщень або їх частина, розташовані за однією адресою (готель Чорне море, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59), в яких на підставі відповідної ліцензії здійснюється діяльність з організації та проведення азартних ігор з використанням гральних автоматів.
   7. Гравець – фізична особа, яка на момент участі в азартній грі досягла 21-річного віку, є дієздатною, не перебуває у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та або участь в азартних іграх, та за власним бажанням бере участь в азартній грі.
   8. Джекпот – максимальний виграш (приз), передбачений правилами проведення азартних ігор, величина якого встановлюється Організатором азартних ігор або визначається ким залежно від загальної кількості внесених гравцями ставок.
   9. Ігровий замінник гривні – матеріальний засіб гри в азартних іграх, зокрема монетоподібний значок, фішка, жетон або електронна картка, а також електронний грошовий замінник, шо містить інформацію про його номінал, дає можливість зробити ставку в азартній грі та придбавається в обмін на грошові кошти у касі Організатора азартних ігор, а після завершення азартної гри підлягає поверненню в касу для обміну його на відповідний грошовий еквівалент;
   10. Ідентифікаційна картка гравця – матеріальний або електронний засіб, шо містить інформацію, яка дає можливість працівнику організатора азартних ігор визначити вік та ідентифікувати особу, яка її пред'являє Ідентифікаційна картка гравця може бути виконана у вигляді мобільного програмного застосунку, який дозволить Організатору азартних ігор здійснювати другу та кожну наступну ідентифікацію гравця. Форма, порядок видачі та використання ідентифікаційної картки (у тому числі у вигляді мобільного програмного застосунку) встановлюються організатором азартних ігор.
   11. Ставка – грошові кошти або ігровий замінник гривні, шо передаються гравцем організатору азартної гри, є умовою участі в азартній грі та виходячи з розміру якої відповідно до правил такої азартної гри визначається розмір виграшу (призу).
   12. Відповідальна гра – базовий принцип організації та проведення азартних ігор, шо передбачає здійснення організаторами азартних ігор заходів до попередження та мінімізації негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, а також заходів, спрямованих на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців.
   13. Каса – місце, в якому здійснюються продаж (видача) та обмін ігрових замінників гривні, електронних грошових замінників, поповнення ігрових рахунків, прийняття ставок від гравців, виплата (видача) виграшів (призів) за результатами проведення азартної гри та інші дії.
   14. Генератор випадкових чисел – складова частина (пристрій, програмний модуль, у тому числі віддалений) гральних автоматів та онлайн-систем організаторів азартних ігор, що під час проведення азартних ігор із застосуванням зазначених систем, грального обладнання створює послідовність не пов’язаних між собою чисел та забезпечує випадковий характер виграшу (призу);
   15. Усі інші визначення і терміни, використовуються в цих Правилах відповідно до цих визначень і формулювань згідно вимог чинного законодавства України.
  2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

   1. Ці Правила (далі – Правила) регламентують взаємовідносини між Організатором і фізичними особами (гравцями, відвідувачами), які відповідають вимогам, визначеним Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», та беруть участь в азартних іграх Організатора, встановлюють умови і порядок прийому ставок, порядок визначення результату азартних мор, розрахунку та здійснення виплат виграшів (призів), умови взаємодії Організатора з іншими особами з питань, шо виникають у зв'язку із діяльністю Організатора, а також інші питання, пов’язані із діяльністю Організатора.
   2. Ці Правила є обов'язковими для всіх гравців, які беруть участь в азартних іграх у Залі гральних автоматів «WINBOSS».
   3. Ці Правила набирають чинності з моменту їх затвердження Організатором, якщо інша дата набрання чинності не визначається Організатором окремо.
   4. Організатор має право вносити зміни до цих Правил з метою поліпшення якості послуг, що надаються, без попереднього персонального письмового повідомлення гравців. Гравці повідомляються про внесені зміни в Правила за допомогою розміщення інформації на веб-сайті Організатора: https://winboss.com.ua/, а також в Залі гральних автоматів «WINBOSS» у доступному для гравців та відвідувачів місці.
   5. Приходячи до Залу гральних автоматів «WINBOSS», гравець підтверджує, що ознайомився з цими Правилами та іншими документами і політиками Організатора, що розміщені на веб-сайті Організатора: https://winboss.com.ua/, а також у Залі гральних автоматів «WINBOSS», і надає згоду дотримуватися їх в повному обсязі.
   6. Кожен гравець, який знаходиться в Залі гральних автоматів «WINBOSS» та за власним бажанням бере участь в азартних іграх, автоматично погоджується з тим, що, беручи участь в азартних іграх в Залі гральних автоматів «WINBOSS», він робить усвідомлений вибір, визнає і приймає всі можливі ризики, пов'язані з такими іграми, і повністю відповідає за свої дії і вибір.
   7. Робота Залу гральних автоматів «WINBOSS» здійснюється відповідно до Закону та цих Умов. Організатор не зобов'язаний давати або пропонувати будь-які додаткові гарантії і запевнення. Будь-яка діяльність Організатора в частині, яка стосується не зазначених в Правилах положень, виключається. Всі претензії до Організатора приймаються як в усному, так і в письмовому вигляді безпосередньо відповідальній особі Організатора Залу гральних автоматів «WINBOSS» чи на Е-mail: info@bggtech.com.
   8. Організатор не несе ніякої відповідальності перед Гравцями та відвідувачами Залу гральних автоматів «WINBOSS» за правопорушення, завдану шкоду, недбалість, збитки, втрату персональних даних, репутації, престижу і т. ін., які можуть статися. Це стосується і будь-яких інших втрат, які не перераховані, і які в цей момент не можуть бути передбачені.
  3. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ГРАВЦІВ

   1. Гравцем може бути виключно фізична особа, якій на дату участі в грі виповнився 21 рік. Організатору заборонено приймати ставки та виплачувати (видавати) виграші (призи) в азартній грі особам молодше 21 року.
   2. Гравцями не можуть бути:
    1.3.2.1. Недієздатні та обмежено дієздатні особи;
    1.3.2.2. Особи, які не досягли 21-річного віку;
    1.3.2.3. Особи, які відповідно до законодавства мають відповідні обмеження;
    1.3.2.4. Особи, які перебувають в стані наркотичного чи алкогольного сп'яніння;
    1.3.2.5. Особи, визнані організатором азартних ігор небажаними;
    1.3.2.6. Особи, внесені до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та або участь в азартних іграх.
    1.3.2.6. До участі в азартній грі не допускаються особи:
    1.3.2.7. Які на вимогу працівника Організатора, якщо у нього виникли сумніви щодо досягнення особою 21-річного віку, не надали працівнику Організатора для ознайомлення документ, що посвідчує особу та містить відомості про вік особи;
    1.3.2.8. Які надали на вимогу представника Організатора неправдиві відомості про себе (прізвище, ім’я, по батькові, відомості про вік, адреса реєстрації місця проживання або місцезнаходження);
    1.3.2.9. Обмежено дієздатні та недієздатні особи;
    1.3.3.0. Особи, внесені до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних запалів та або участь в азартних іграх;
   3. Якщо особа, незважаючи на встановлену чинним законодавством, а також цими Правилами взяла участь в азартній грі, такий договір про участь в азартній грі, укладений між Організатором та такою особою, є нікчемним, та виплата (видача) виграшів (призів) за таким договором не здійснюється.
   4. Забороняється брати участь в азартній грі: 1.3.4.1. Засновникам (учасникам, акціонерам), керівникам Організатора, у якого вони є засновниками та або займають керівні посади;
    1.3.4.2. Представникам засновників (пасинків, акціонерів), керівників Організатора, у якого вони є представниками засновника та або займають керівні посади;
    1.3.4.3. Особам, які можуть мати інформацію про результат азартної гри;
    1.3.4.4. Особам, які мають можливість вплинути на результат азартної гри або розмір виплати (видачі) виграшу (призу);
    1.3.4.5. Голові, членам та службовим особам уповноваженого органу, крім проведення перевірок їх методом контрольних закупок.
   5. Загальні вимоги до відвідувачів та працівників Організатора 1.3.5.1. Відвідувачами грального закладу не можуть бути особи, які на момент відвідування не досягла 21-річного віку, та особи, внесені до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та або участь в азартних іграх.
    1.3.5.2. Працівниками Організатора та іншими особами, залученими до надання послуг Організатору, не можуть бути особи, які на момент початку роботи не досягли 21-річного віку.
    1.3.5.3. Кожен відвідувач грального закладу зобов’язаний:
    1.3.5.4. Дотримуватися вимог та обов'язків, передбачених чинним законодавством про азартні ігри та правилами Організатора;
    1.3.5.5. На вимогу працівника Організатора надати для ознайомлення документ, шо посвідчує особу та містить відомості про вік особи;
    1.3.5.6. На вимогу працівника Організатора негайно залишити гральний заклад у разі вчинення ним однієї з таких дій:
    а) відмова від пред'явлення документа, шо дає можливість встановити особу та її вік;
    б) порушення правил громадського порядку, застосування фізичної сили або висловлення погрози щодо и застосування з посяганням на життя, здоров'я чи майко осіб, які перебувають у гральному закладі;
    в) перешкоджання провадженню діяльності щодо організації та проведення азартних ігор;
    г) порушення правил проведення азартної гри.
    1.3.5.7. До відвідування гральних закладів не допускаються особи, визнані Організатором небажаними, особи з холодною чи вогнепальною зброєю, крім осіб, які здійснюють охорону відповідного закладу або готелю, особи з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами всіх видів і зразків, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами чи займистими твердими речовинами, піротехнічними засобами.
    1.3.5.8. Організатор забезпечує ідентифікацію гравця (гравців) та відвідувача (відвідувачів) у порядку, визначеному чинним законодавством та цими Правилами
    1.3.5.9. Організатор має право збільшити мінімальний вік гравця для участі в азартній грі.
    1.3.6.0.Визнання особи гравця небажаною, шо є підставою для Організатора у відмові для участі такої особи в азартній грі, відбувається згідно підстав і мотивів Організатора, як не підлягають оприлюдненню і без пояснення таких причин гравцю.
    1.3.6.1. Організатор не несе відповідальності за допуск до азартної гри гравця, який перебував в стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння, якщо у такого гравця відсутні явні і однозначні ознаки такого сп’яніння (порушення координаті рухів, порушення мови, виражене тремтіння пальців рук, поведінка, шо не відповідає обстановці, зіниці, які не реагують на світло, сповільненість або навпаки підвищена жвавість чи рухливість ходи, мови).
  4. ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ АЗАРТНИХ ІГОР У ЗАЛІ ГРАЛЬНИХ АВТОМАТІВ «WINBOSS»

   1. Порядок ідентифікації та верифікації гравців та відвідувачів залу гральних автоматів.
   2. Ідентифікація (верифікація, встановлення даних) гравця та відвідувачів передбачає збір Організатором інформації про: 1.4.2.1. Прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи;
    1.4.2.2. Вік (дату народження) особи;
    1.4.2.3. Наявність або відсутність особи в Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та або участь в азартних іграх.
   3. Ідентифікація (верифікація, встановлення даних) гравця або відвідувача здійснюється працівником Організатора під час першого відвідування залу гральних автоматів на підставі оригіналу документа, що посвідчує особу та підтверджує вік.
   4. Організатор може також проводити вторинну ідентифікацію (верифікацію, встановлення даних) гравця або відвідувача.
   5. Вторинна ідентифікація (верифікація, встановлення даних) гравця або відвідувача може здійснюватися на підставі ідентифікаційної картки гравця, зокрема в електронному вигляді (у тому числі через мобільний програмний застосунок), виданої гравцю або відвідувачу працівником Організатора, або у разі її відсутності – на підставі оригіналу документа, що посвідчує особу. При цьому, на картці гравця обов’язково має міститися його фото та зазначаються прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), відомості про дату народження та спеціальний (унікальний) номер цієї картки або відповідний штрих-код, що дає змогу зчитувати інформацію за допомогою відповідних технічних пристроїв.
   6. Гравець несе відповідальність за достовірність наданих документів та інформації відповідно до законодавства.
   7. Ставки, порядок прийняття коштів для участі в азартних іграх та порядок визначення результату азартних ігор.
    1.4.7.1. Участь в азартній грі в залі гральних автоматів здійснюється з використанням ігрових замінників гривні (гральних жетонів, фішок, монетоподібних значків, або електронної картки, а також електронних грошових замінників). В залі гральних автоматів забороняється прийняття ставок грошима, матеріальними цінностями чи іншим майном.
    1.4.7.2. Гравець має право доручити іншій особі придбати у касі Організатора ігрові замінники гривні за умови дотримання вимог щодо ідентифікації його як гравця. Отримання таких ігрових замінників гривні іншою особою за гравця відбувається під відповідальність самого гравця.
    1.4.7.3. Кожний ігровий замінник гривні Організатора оснащений спеціальним засобом (чіпом, тощо), зчитування якого дає можливість визначити номінал відповідного ігрового замінника гривні.
    1.4.7.4. Прийняття коштів для участі в азартних іграх у залі гральних автоматів, а також обмін коштів на ігрові замінники гривні та виплата (видача) виграшів (призів) у розмірі граничних сум розрахунків готівкою, встановлених Національним банком України, здійснюються виключно через каси Організатора із дотриманням вимог законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.
    1.4.7.5. Всі азартні ігри Організатора ведуться за встановленими правилами, з дотриманням мінімальних і максимальних ставок і виплат. Порядок прийняття ставок по кожній із азартних ігор у залі гральних автоматів Організатора визначаються у відповідних Правилах азартних ігор та можуть розміщуються на веб-сайті Організатора: https://winboss.com.ua/, а також безпосередньо у залі гральних автоматів у доступному для гравців та відвідувачів місці.
    1.4.7.6. Ставки приймаються тільки у гравців, згодних цими та іншими Правилами, встановленими Організатором Гравець, який зробив ставку, тим самим підтверджує, що ознайомлений з цими Правилами і згоден їх дотримуватися.
    1.4.7.7. Організатор не приймає будь-яких ставок і не надає послуг гравцям в кредит (із розстроченням платежу) або з наступною оплатою, крім оплати ставки кредитними або дебетовими картками за наявності авторизації платежу. Організатору азартних ігор не надає гравцю позики для участі у грі.
    1.4.7.8. Організатор має право не приймати ставки у гравців без пояснення причин, а також у тих Гравців, які порушують ці та інші Правила Організатора.
    1.4.7.9. Збір даних про прийняті ставки, їх облік та реєстрацію, визначення, облік та виплату виграшів (призів) здійснюється за допомогою онлайн-системи організації та проведення азартних ігор Організатора.
  5. Розрахунок та виплата (видача) виграшів (призів), повернення коштів, внесених гравцями для участі в азартних іграх у Залі гральних автоматів «WINBOSS».

   1. 1.5.1.1. Розрахунок суми виграшу (призу) здійснюється за допомогою онлайн-системи Організатора, з урахуванням Правил азартних ігор, шо розміщуються на веб-сайті Організатора: https://winboss.com.ua/, а також у Залі гральних автоматів «WINBOSS» у доступному для гравців та відвідувачів місці.
    1.5.1.2. Повернення коштів, внесених гравцями для участі в азартних іграх у Залі гральних автоматів «WINBOSS», та виплата (видача) виграшів (призів) у розмірі граничних сум розрахунків готівкою, встановлених Національним банком України, здійснюються виключно через каси Організатора із дотриманням вимог законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.
    1.5.1.3. Виплата гравцю виграшу в розмірі, шо перевищує граничні суми розрахунків готівкою, здійснюється у безготівковій формі.
    1.5.1.4. Виплата (видача) виграшу (призу) здійснюється у вищезазначеному порядку та в строк до 30 (тридцяти) календарних днів з дати звернення гравця. Інформація про строки виплати (видачі) виграшів (призів) може доводиться також до відома гравців перед початком азартної гри шляхом розміщення відповідного повідомлення біля каси у Залі гральних автоматів «WINBOSS» чи іншому у доступному для гравців та відвідувачів місці.
    1.5.1.5. Організатор має право відмовити у виплаті (видачі) виграшу (призу) та у поверненні гравцю коштів, внесених гравцем для участі в азартній грі, за наявності підстав, передбачених законодавством України у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
  6. До сфери обов’язків Організатора входить:

   1. Вжиття заходів для недопущення до участі в азартних іграх осіб, які не досягли 21-річного віку, та осіб, щодо яких існує обмеження відповідно до Закону;
    1.6.1.2. Вжиття заходів для боротьби з ігровою залежністю (лудоманією), в тому числі шляхом розміщення в доступному для гравців та відвідувачів місці безпосередньо у Залі гральних автоматів «WINBOSS» та на вебсайті Організатора: https://winboss.com.ua/ інформаційних матеріалів щодо ігрової залежності та відповідальної гри, зокрема про обмеження віку гравця, шанс на виграш, принципи відповідальної гри, ознаки патологічної і проблемної ігрової залежності та про місця, де можна отримати допомогу в разі гральної залежності;
    1.6.1.3. Розгляд скарг гравців і інших осіб, в тому числі в електронній формі, надання відповідей на них в терміни, визначені цими Умовами та правилами проведення азартних ігор;
    1.6.1.4. Виключення можливості прийняття від гравців ставок в кредит (з розстрочкою платежу) або з наступною оплатою, окрім оплати ставки кредитними або дебетовими картками при наявності авторизації платежу. Заборона на надання гравцеві позики для участі в грі;
    1.6.1.5. Невчинення дій, які можуть мати вплив на результати азартних ігор, унеможливлення зовнішнього впливу на такі результати;
    1.6.1.6. Проведення з використанням гральних автоматів виключно дозволених Законом видів азартних ігор, в рамках отриманої ліцензії;
    1.6.1.7. Використання при організації та проведенні азартних ігор з використанням гральних автоматів, яка виключає можливість несанкціонованого втручання в їх роботу або створення умов для заздалегідь визначеного результату гри;
    1.6.1.8. Фіксування в онлайн-системі Організатора, пов'язаної каналами зв'язку (в режимі реального часу) з Державною системою онлайн-моніторингу (після її запуску), кожної операції щодо прийняття ставки, по кожній виплаті виграшу, а також інші операції, визначені порядком функціонування Державної системи онлайн-моніторингу;
    1.6.1.9. Своєчасне здійснення в повному обсязі виплат виграшів у грошовій безготівковій формі, згідно із заявками гравців, відповідно до правил проведення азартних ігор та протягом строку, встановленого цими Умовами та Правилами і Законом, крім випадків, визначених Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення»;
    1.6.1.10. Вжиття заходів для недопущення виплати виграшів будь-яким третім особам, в тому числі особам, на користь яких гравець пропонує здійснити виплату або повернення (крім випадків звернення щодо повернення внесків, зроблених неповнолітнім, недієздатною особою або особою, цивільна дієздатність якої обмежена, або особою, внесеною до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, якщо особа, яка звертається за поверненням ставки, є законним представником такої особи);
    1.6.1.11. Ведення обліку виграшів (призів), величина яких постійно зростає і залежить від кількості внесених ставок (кумулятивного або прогресивного джек-поту) (за наявності таких виграшів);
    1.6.1.12. Оформлення цільового банківського депозиту або банківської гарантії здійснення виплати виграшів на суму 7200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року.
    1.6.1.13. Захищеність персональних даних;
    1.6.1.14. Забезпечення зберігання у гральному закладі таких документів або їх копій: документи про право власності або користування приміщенням (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір оренди тощо), в якому здійснюються організація та проведення азартних ігор, документи про право власності або користування гральним обладнанням (договір купівлі-продажу, договір оренди, видаткова накладна тощо), документи на гральне обладнання та відповідні сертифікати;
    1.6.1.15. У разі використання ігрових замінників гривні провадження їх обліку;
    1.6.1.16. Розміщення в гральному закладі у доступному для гравців та відвідувачів місці відомості про рішення про видачу ліцензії (дата та номер рішення, строк дії ліцензії) на організацію та проведення азартних ігор, правила організатора азартних ігор, правила відвідування грального закладу, правила проведення азартних ігор, викладені державною мовою та переведені на англійську мову, повідомлення щодо можливого програшу та втрати коштів;
    1.6.1.17. Вжиття заходів для запобігання порушенню законодавства гравцями, відвідувачами, працівниками організатора азартних ігор;
    1.6.1.18. У встановленому порядку забезпечення проведення сертифікації та інспектування грального обладнання суб’єктами сертифікації, не використовувати несертифіковане гральне обладнання (у разі якщо сертифікація відповідно до цього Закону є обов’язковою);
    1.6.1.19. Розміщення гральних закладів з дотриманням вимог, передбачених законодавством.

  ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ

  1. У разі порушення Гравцем цих Правил, він зобов'язується повністю компенсувати можливі збитки, які можуть включати в себе видатки та витрати (в тому числі, і судові), позови, інші витрати і т. ін.

  2. Користувач згоден із відшкодуванням збитків, а також зі здійсненням захисту інтересів Організатора, партнерів та всіх співробітників від домагань, відповідальності, видатків, збитків, судових витрат і будь-яких інших витрат, які виникають через наступні причини і внаслідок:

   1. Порушення Гравцем цих Правил;
   2. Порушення Гравцем законодавства, а також прав третіх осіб;
   3. Надання Гравцем доступу до грального автомата третім особам, на якому цим Гравцем здійснено ставку через свої персональні дані, при цьому не має значення добровільно було дано згоду на такі дії чи ні;
   4. Зарахування будь-яких виграшів, отриманих незаконним/шахрайським шляхом.
  3. Якщо гравцем були порушені ці Правила, Організатор через відповідальну особу залишає за собою право (але не зобов'язаний) на наступні дії:

   1. Звернути увагу Гравця про те, що ним порушені Правила з вимогою припинити порушення;
   2. Здійснити тимчасове/постійне блокування рахунку, яке передбачає блокування участі гравця в азартних іграх на гральному автоматі;
   3. Відмовити в поверненні коштів за винятком передбачених у цих Правилах випадках;
   4. відкликати частину або всі кошти з рахунку гравця, якщо ним були здійснені серйозні порушення, згадані в цій Угоді.
   5. У разі недотримання будь-якого з положень цих Правил, Організатор через відповідальну особу має право анулювати акаунт та Клієнтський рахунок Користувача, а також розірвати укладений з ним договір щодо участі в азартних іграх у Залі гральних автоматів «WINBOSS».

  ВІДПОВІДАЛЬНА ГРА

  1. Організатор звертає увагу гравців, шо будь-які азартні ігри призначені виключно для розважальних цілей. Перед тим, як почати грати, гравцям важливо розуміти, шо гра не повинна розглядатися як джерело доходу, альтернатива роботі або як засіб позбавлення ви боргів. Гравцям рекомендується відстежувати час і суму грошей, витрачених на гру щодня.

  2. Якщо гравцю здається, що він починає витрачати на гру більше грошей, ніж може собі дозволити, або в разі, якщо гра починає заважати повсякденному життю, Організатор наполегливо рекомендує гравцям розглянути ряд заходів, які можуть допомогти у вирішенні даної проблеми. Наприклад, гравець можете встановити Персональний Ліміт на ігрову діяльність, підключити функцію самообмеження, або звернутися за допомогою до організацій, які займаються лікуванням ігрової залежності.

  3. Гравець може встановити період «Самообмеження», тобто відпочинок від гри, строком від шести місяців до трьох років шляхом особистого подання Організатору письмової заяви (заяви про самообмеження) з одночасним пред'явленням документа, шо посвідчує особу. Заява може бути подана у письмовій або електронній формі з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги». Бланк заяви про самообмеження розміщений у доступному для гравців та відвідувачів місці у гральному закладі, а також на веб-сайті Організатора: https://winboss.com.ua/. Відкликання заяви про самообмеження не допускається.

  4. Заява про самообмеження має містити:

   1. відомості про прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) фізичної особи, яка подає заяву;
   2. відомості про прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи, стосовно якої встановлюється обмеження, дані документа, що посвідчує особу (найменування документа, серія (за наявності), номер, дата видачі, найменування державного органу, що видав документ, офіційна назва органу іноземної держави, в якому видано документ);
   3. строк відмови від відвідування гральних закладів та участі в інших видах азартних ігор;
   4. дату заяви та особистий підпис заявника (крім звернення, що подається в електронній формі).
  5. Організатор азартних ігор негайно повертає заяву фізичній особі для усунення недоліків виключно у разі неможливості ідентифікувати особу, стосовно якої подано заяву.

  6. У разі якщо строк обмеження в участі в азартних іграх у поданій заяві становить менше шести місяців або відсутній, вважається, шо така заява подана на строк шість місяців.

  7. Організатор бере активну участь в питаннях профілактики і лікування ігрової залежності, обізнаності гравців про ризики, пов’язані з азартними іграми, проведення безпечної гри і своєчасним виявленням та лікуванням проблемних гравців. Якщо гравець хоче отримати консультацію та/або підтримку в зв'язку з проблемами з азартними іграми, або якщо інші особи стурбовані тим, шо їх близький друг або член родини має дані проблеми, Організатор рекомендує скористатися відповідними допоміжними сервісами. Для отримання додаткової інформації, гравці та інші особи можуть відвідати веб-сайти організацій, шо надають відповідні консультації, підтримку і консультування Перелік рекомендованих організацій також доступний на веб-сайті Організатора: https://winboss.com.ua/.

  8. Організатор азартних ігор у вільному доступі для гравців та відвідувачів розміщує в гральному закладі інформаційні матеріали щодо ігрової залежності та відповідальної гри, зокрема про обмеження віку гравця, шанси на виграш, принципи відповідальної гри, місця, де можна отримати допомогу в разі гральної залежності, які також доступні на веб-сайті Організатора: https://winboss.com.ua/.

  9. Організатор азартних ігор зобов'язаний надавати гравцям інформацію про діяльність організацій, лікувальних закладів та/або медичних працівників, які лікують ігрову залежність, розміщуючи зазначену інформацію (контактні дані, телефон служби підтримки) в друкованому вигляді в гральному закладі.

  10. Організатор азартних ігор забезпечує періодичне проведення інструктажів із персоналом щодо принципів відповідального ставлення до відповідних азартних ігор та заходів, спрямованих на запобігання (попередження) виникненню ігрової залежності.

  11. З метою попередження та мінімізації негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, а також проведення заходів, спрямованих на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців, Організатор не надає гравцям будь-яких бонусних виплат, подарунків та/або надання товарів (послуг) у будь-якій формі, використання інших видів заохочення, надання яких прямо чи опосередковано обумовлено настанням факту програшу гравця у відповідній азартній грі.

  ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

  1. Організатор суворо ставиться до збереження персональної інформації кожного Гравця, ставлячи зобов'язання щодо зберігання і використання особистої інформації в пріоритеті перед іншими зобов'язаннями. Будь-яка особиста інформація, надана Гравцями, обробляється в суворій відповідності з політикою конфіденційності і при цьому використовуються всі необхідні заходи і засоби захисту.

  2. Після того як Гравець надає особисту інформацію, він автоматично погоджується з тим, що Організатор має право обробляти його персональні дані. Це необхідно для дотримання та виконання Закону, Правил, а також нормативних і законодавчих зобов'язань Організатором.

  3. Організатор не розкриває особисту інформацію щодо Гравців третім особам. Винятком є співробітники, яким необхідний доступ до особистих даних Користувачів для виконання своїх службових обов'язків.

  4. Вся інформація, яка отримана від Гравців, включаючи персональні дані, звернення, заяви і кореспонденція зберігається у вигляді електронних та паперових копій.

  5. Детальна інформація про політику Організатора в області захисту персональних даних Гравців представлена в документі «Політика конфіденційності» на вебсайті: https://winboss.com.ua/, яку також можна отримати безпосередньо в Залі гральних автоматів «WINBOSS» у відповідальної особи Організатора.

  СКАРГИ, ЗАПИТИ І ПОВІДОМЛЕННЯ

  1. Для подачі звернень, скарг та інших запитів необхідно звернутися безпосередньо до Залу гральних автоматів «WINBOSS» до відповідальної особи Організатора чи служби підтримки на вебсайті: https://winboss.com.ua/ і викласти суть звернення максимально зрозуміло і коротко.

  2. Гравець згоден з тим, що результати азартних ігор на гральних автоматах визначаються виключно випадково, відповідно кінцевий результат необхідно сприймати в тому вигляді, в якому він був отриманий. В разі, якщо помічено розбіжність між досягненнями у грі, що опинилися на гральному автоматі Залу гральних автоматів «WINBOSS» та/або на сервері Організатора, слід визнавати, що останні є більш точними і не підлягають оскарженню. Це стосується і балансу рахунка гравця.

  3. Дані, які відображаються на сервері, мають пріоритетне значення перед інформацією, представленою на гральному автоматі Гравця. Грошові кошти, помилково нараховані через збої або під впливом людського фактору, підлягають поверненню Організатору.

  ІНТЕРПРЕТАЦІЯ

  1. Вихідна інформація, Правила та ін. написані українською мовою. Будь-який переклад на іншу мову або інтерпретація повинні ґрунтуватися на оригінальному тексті українською мовою. Пріоритетне значення має версія на мові оригіналу, відповідно, всі переклади можна вважати другорядними.

  ПЕРЕДАЧА ПРАВ ТА ОБОВ'ЯЗКІВ

  1. Організатор має право передавати ці Правила іншим компаніям (частково або повністю). При цьому згода Гравців та Відвідувачів Залу гральних автоматів «WINBOSS» на таке не потрібна. Це буде вважатися справедливим в тих випадках, якщо Гравець зможе користуватися послугами Залу гральних автоматів «WINBOSS» на тих же, не менш вигідних для себе умовах.

  ОБСТАВИНИ НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ

  1. У разі виникнення обставин непереборної сили, Організатор не несе відповідальності за невиконання або затримку виконання цих Правил та зобов'язань по відношенню до Гравців та Відвідувачів Залу гральних автоматів «WINBOSS». До обставин непереборної сили відносяться: війни, стихійні лиха, епідемії, пандемії, народні хвилювання, перебої в роботі громадських комунікаційних мереж, DDoS-атаки та інше, що може мати несприятливі наслідки і що можна назвати «форс-мажором».

  2. На час дії форс-мажорної ситуації діяльність Залу гральних автоматів «WINBOSS» може вважатися зупиненою. На цей же період діє відстрочка на виконання зобов'язань Організатором перед Гравцями. Організатор буде намагатися вирішити проблеми, що виникли через форс-мажор, максимально оперативно. Для цього будуть використані всі можливі технічні та людські ресурси.

  ВІДМОВА ВІД ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

  1. Гравці та Відвідувачі зобов'язані дотримуватися всіх взятих на себе зобов'язань. Невиконання останніх можливо тільки в разі виникнення обставин непереборної сили. Те ж стосується і зобов'язань Організатора перед гравцями.

  2. Відмова Організатора від виконання своїх зобов'язань можлива тільки в разі виникнення форс-мажору або виняткових випадків, про які згадується в цих Правил.

  ПОДІЛЬНІСТЬ ПРАВИЛ

  1. У разі втрати юридичної сили одним або декількома положеннями цих Правил, інші положення вважаються законними і не втрачають юридичну силу відповідно до чинного законодавства. Частина Правил, яка стала недійсною або неможливою для виконання, повинна бути змінена відповідно до права, що застосовується. При цьому зміни повинні відображати початкові цілі максимально близько і точно.

  ЗАКОНОДАВСТВО І ЮРИСДИКЦІЇ

  1. Ці Правила слід трактувати в повній відповідності до законів та правових основ держави Україна. Гравці та Відвідувачі повинні беззастережно підкорятися виключному праву юрисдикції України. Будь-які спори, в тому числі позови або зустрічні позови, повинні вирішуватися відповідно до законодавства України та цих Правил, які мають пріоритетне значення перед тимчасовими положеннями.

  ЗМІНА УМОВ

  1. Організатор має право вносити правки, редагувати, змінювати і оновлювати ці Правила відповідно до нових комерційних та юридичних умов, а також умов обслуговування Гравців та Відвідувачів Залу гральних автоматів «WINBOSS».

  2. Будь-які зміни і доповнення до цих Правил стають доступними Гравцям та Відвідувачам відразу після їх реалізації безпосередньо в Залі гральних автоматів «WINBOSS», а також на вебсайті Організатора за посиланням https://winboss.com.ua/. Організатор інформує Гравців та Відвідувачів про зміни, що відбулися, зокрема, відображаючи їх в цих Правилах.

  3. Будь-які зміни, доповнення та поновлення до організації роботи в Залі гральних автоматів «WINBOSS» здійснюються в суворій відповідності до чинних законодавчих і нормативних актів, що стосуються азартних ігор в залах гральних автоматів, і забезпечують їх виконання в повному обсязі.

  4. У разі незгоди з внесеними змінами, Гравець чи Відвідувач мають право припинити своє перебування та подальше відвідування Залу гральних автоматів «WINBOSS», в тому числі й шляхом закриття власного акаунту і Клієнтського рахунку.

  5. Подальше відвідування Гравцем чи Відвідувачем після змін, що відбулися, автоматично означає згоду з новими Правилами останніх, незалежно від того, чи повідомлені, обізнані Гравець чи Відвідувач Залу гральних автоматів «WINBOSS» про внесені зміни і чи ознайомився він зі змінами в Правилах чи ні.

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  1. Інформація надана Організатором азартних ігор в залі електронних ігрових слот-автоматів «WINBOSS», в готелі Чорне море, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Рішельєвська, 59, – юридичною особою Товариством з обмеженою відповідальністю «БГГ Технолоджіз Україна», код ЄДРПОУ 43350359, місцезнаходження: бульвар Івана Лепсе, буд. 4, корпус 5, офіс 425, м. Київ, 03124, юридична адреса: вул. Академіка Філатова, буд. 1/22, офіс 9, м. Київ, 01042, телефон +38(068)693-38-12, Е-mail: info@bggtech.com, вебсайт: https://winboss.com.ua/.