Ласкаво просимо Вам виповнився 21 рік?

Відповідальне ставлення до ігрового процесу – один з пріоритетів нашої компанії

WINBOSS – ЦЕ УКРАЇНА!

WINBOSS та благодійний фонд "МОБІЛІЗАЦІЯ ДОБРА"

Допомога для ЗСУ!

Ми дякуємо редакції за увагу, в тому числі, до наших благодійних проектів, та можливість більш детально висвітлити їх.🙏 WinBoss з перших днів війни стоїть пліч-о-пліч з українськими воїнами, а наш фонд «Мобілізація Добра» ще з 2014 року у тісній взаємодії з ЗСУ. 🇺🇦 Було багато чого зроблено та передано нашим захисникам, та найбільш цінним наразі для нас є те, що нарешті не нам доводиться про це розповідати. Цікаві факти про нас, та як долучитися до допомоги - з перших вуст у статті нижче:

Серпневий Звіт

Ось уже сто шістдесят восьмий день на очах усього світу Українська нація перетворюється на новий взірець незламності і звитяги. Секрет українців полягає у єдності і розумінні ролі кожного у наближенні перемоги! За тим самим принципом Win🔹Boss та благодійний фонд «Мобілізація Добра» забезпечують наших хлопців необхідними «інструментами». Сьогодні чергова партія позашляховиків вже на передовій. Дякуємо всім, хто так чи інакше допомагає нам у цьому! Слава Україні!!!🇺🇦 Разом до перемоги!!!

WINBOSS та благодійний фонд "Мобілізація Добра" придбали та підготували позашляховики для ЗСУ.

Завдяки Вам, і разом з Вами, ми робимо наш спільний внесок у перемогу! На фото - позашляховики, які були придбані і підготовлені WINBOSS та благодійним фондом "МОБІЛІЗАЦІЯ ДОБРА" для ЗСУ.🇺🇦 Велику частину коштів ми перераховуємо на користь благодійного фонду «Мобілізація Добра», який з 2014 року забезпечує українську армію всім необхідним. Разом до перемоги! Слава Україні!!!

Докладніше про фонд

за посиланням нижче👇